Create your own account

RISK ANALYST

Information about the Job-position

Place of work: Czech Republic, Hlavní město Praha
Type of employment: Full-time

Duties, powers and responsibilities
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

jednání s korporátními zákazníky a jejich dodavateli v Čechách a na Slovensku
analýzy finanční situace firem
následné doporučení ohlendě pojistného krytí pohledávek
průběžné monitorování přidělených společností

VÁŠ PROFIL

VŠ vzdělání - ekonomie, bankovnictví, finance
schopnost realizace finanční analýzy firmy
analytické myšlení
komunikativní znalost angličtiny
2 roky zkušeností v oblasti finančních analýz případně řízení pohledávek
aktivní řidič

NAŠE NABÍDKA

pracovní poměr na dobu neurčitou
odpovědnou a samostatnou práci
13. a 14. plat, roční bonus v případě plnění plánu
stravenky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha

Categories
Economics , Finance, Accountancy - Economist Economics , Finance, Accountancy - Accountant Economics , Finance, Accountancy - Tax consultant

Contact

Company address
Trenkwalder JSC
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Czech Republic

Contact Person: Jana Žďárská
Phone: +420 731 661 211
Email: j.zdarska@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Send CV