Create your own account

PROCESNÍ INŽENÝR

Information about the Job-position

Place of work: Czech Republic, Jihomoravský kraj
Type of employment: Full-time

Duties, powers and responsibilities
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
Budete optimalizovat výrobu, dávat návrhy na snižování nákladů, na zvyšování účinnosti výrobních procesů.
Budete používat nástroje průmyslového inženýrství, nástroje jako Six Sigma, Lean
Budete podporovat vývoj během zavádění nových projektů
Budete specifikovat a identifikovat potřeby pro zvýšení efektivity výrobních procesů
Budete připravovat příslušnou výrobní dokumentaci
Budete navrhovat layout pracovišť
A hlavně: budete mít velkou míru samostatnosti a velký prostor pro vlastní nápady v oblasti nastavení efektivních výrobních procesů

VÁŠ PROFIL

Ideálně VŠ vzdělání strojírenského zaměření nebo příslušnou praxi
Velkou chuť do práce, která nebude lehká
Vlastní nápady, aktivitu
Zkušenost v oblasti procesního inženýrství, zkušenost v oblasti Lean managementu a určitě se vám bude hodit zkušenost v oblasti automatizace výrobních procesů
Znalost anglického jazyka
Zkušenost v oblasti automotive bude výhodou

NAŠE NABÍDKA

Adekvátní platové ohodnocení
Práci ve stabilní, menší zahraniční firmě s dobrým kolektivem
Dlouhodobé uplatnění s možností profesního růstu a s možností podílet na zajímavých projektech

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno

Categories
Technology, Development - Technical employee Electrical and Power Engineering - Electronicer

Contact

Company address
Trenkwalder JSC
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Czech Republic

Contact Person: Jan Petříček
Phone: +420 725 475 371
Email: j.petricek@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Send CV