Create your own account

ELEKTROMONTÉR

Information about the Job-position

Place of work: Czech Republic, Plzeňský kraj
Type of employment: Full-time

Duties, powers and responsibilities
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

elektromontážní práce na rozvodnách a jiných elektro-energetických zařízeních
práce spojené se servisem a údržbou elektrických zařízení nn, vn, vvn
práce jsou vykonávané v týdenním pracovním režimu tzn. pondělí až pátek (možno ve čtvrtek při napracování hodin)

VÁŠ PROFIL

SOU elektro
praxe nejlépe 2–5 let, (možno aktivní absolvent SOU elektro, který se chce v oboru dále rozvíjet)
odborná způsobilost v energetice vyhl. 50 § 5-6 – platná!
samostatnost, zodpovědnost, loajalita

NAŠE NABÍDKA

zodpovědná práce ve stabilní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení dle praktických zkušeností
příspěvek na důchodové pojištění
dovolená navíc, pracovní doba 37,5 h/týden
roční odměny, cestovní náhrady, příplatky, mimořádné odměny

Nástup:
dohodou

Místo práce:
Plzeň (zpravidla okolí Plzně, ale výjimečně se můžou vyskytnout i zakázky v rámci celé ČR)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň

Categories
Technology, Development - Technical employee Electrical and Power Engineering - Electronicer

Contact

Company address
Trenkwalder JSC
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Czech Republic

Contact Person: Gabriela Fialová
Phone: +420 724 902 405
Email: g.fialova@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Send CV