Erstellen Sie Ihr Konto

RISK ANALYST

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Hlavní město Praha
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

jednání s korporátními zákazníky a jejich dodavateli v Čechách a na Slovensku
analýzy finanční situace firem
následné doporučení ohlendě pojistného krytí pohledávek
průběžné monitorování přidělených společností

VÁŠ PROFIL

VŠ vzdělání - ekonomie, bankovnictví, finance
schopnost realizace finanční analýzy firmy
analytické myšlení
komunikativní znalost angličtiny
2 roky zkušeností v oblasti finančních analýz případně řízení pohledávek
aktivní řidič

NAŠE NABÍDKA

pracovní poměr na dobu neurčitou
odpovědnou a samostatnou práci
13. a 14. plat, roční bonus v případě plnění plánu
stravenky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha

Kategorien
Wirtschaft , Finanzen, Buchhaltung - Ökonom Wirtschaft , Finanzen, Buchhaltung - Buchhalter Wirtschaft , Finanzen, Buchhaltung - Steuerberater

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Jana Žďárská
Telefon: +420 731 661 211
E-mail: j.zdarska@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden