Erstellen Sie Ihr Konto

VEDOUCÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (až 75 000,-)

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

Řízení projektů
Vedení výzkumu a vývoje
Inovace výrobků
Tvorba návrhů výzkumného řešení projektu
Organizace přípravy nové výroby
Optimalizace výroby
Rozhodování o zavedení nových technologií

VÁŠ PROFIL

VŠ vzdělání chemického, či technického směru
Znalost AJ na pokročilé úrovni (B2), znalost NJ výhodou
Zkušenosti s uvedenými činnostmi a pozicí min. 3 roky
ŘP. sk. B
Pozice je ideální pro zodpovědnou, flexibilní, komunikativní a samostatnou osobnost

NAŠE NABÍDKA

Zaměstnání ve významné české společnosti s dlouholetou tradicí
Zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností)
Firemní auto
5 týdnů dovolené
Notebook, mobil
Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na firemní stravování
Benefitní systém Cafeterie

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: okres Břeclav

Kategorien
Pharmazeutische Industrie - Chemieingenieur Landwirtschaft und Ernährung - Lebensmittelingenieur

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Kristina Veverková
Telefon: 0420 777 901 056
E-mail: k.veverkova@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden