Erstellen Sie Ihr Konto

ASSEMBLY AND EQUIPMENT ENGINEER

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Plzeňský kraj
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

implementace nové technologie a zařízení na výrobu plastových dílů, (montážních linek, dokončovacích linek, nástrojů a zařízení)
spolupráce na tvorbě a úpravě layoutu
vyhledávání dodavatelů, přejímky, kontrola nákladů
zavádění nových výrobních produktů
optimalizace výrobního procesu a spotřeby materiálu
zodpovědnost za technologický proces (ve spolupráci s kolegy a vedoucím oddělní Engineeringu)
zodpovědnost za tvorbu, údržbu a změny příslušné dokumentace
neustálé zlepšování tech. procesů při dodržování ISO TS 16949, ISO 14001 and OHSAS18001
spolupráce s technickým a výrobním oddělením při plánování preventivní údržby

VÁŠ PROFIL

VŠ/SŠ technického směru
min. 3 roky praxe na obdobné pozici
středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
výborné technické myšlení, základy FMEA a ISO TS 16949
znalosti pneumatiky a automatizace
zkušenosti se svařováním a kašírováním plastů
znalost práce na PC (MS Office)
zkušenosti s popěňováním plastů výhodou
zkušenosti se vstřikováním plastů v automotive výhodou
orientace na neustálé zlepšování procesů
komunikační dovednosti, spolehlivost, schopnost týmové práce

NAŠE NABÍDKA

zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
13. mzda, pravidelný roční nárůst mezd, 1 týden dovolené navíc
příspěvek na dojíždění, dotaci na stravování a další benefity firmy
možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Nástup: ihned (dohodou)

Místo práce: Přeštice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Přeštice

Kategorien
Maschinenbau - Maschinenbau

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Veronika Kistanová
Telefon: +420 731 540 937
E-mail: v.kistanova@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden