Erstellen Sie Ihr Konto

PROCESNÍ INŽENÝR

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
Budete optimalizovat výrobu, dávat návrhy na snižování nákladů, na zvyšování účinnosti výrobních procesů.
Budete používat nástroje průmyslového inženýrství, nástroje jako Six Sigma, Lean
Budete podporovat vývoj během zavádění nových projektů
Budete specifikovat a identifikovat potřeby pro zvýšení efektivity výrobních procesů
Budete připravovat příslušnou výrobní dokumentaci
Budete navrhovat layout pracovišť
A hlavně: budete mít velkou míru samostatnosti a velký prostor pro vlastní nápady v oblasti nastavení efektivních výrobních procesů

VÁŠ PROFIL

Ideálně VŠ vzdělání strojírenského zaměření nebo příslušnou praxi
Velkou chuť do práce, která nebude lehká
Vlastní nápady, aktivitu
Zkušenost v oblasti procesního inženýrství, zkušenost v oblasti Lean managementu a určitě se vám bude hodit zkušenost v oblasti automatizace výrobních procesů
Znalost anglického jazyka
Zkušenost v oblasti automotive bude výhodou

NAŠE NABÍDKA

Adekvátní platové ohodnocení
Práci ve stabilní, menší zahraniční firmě s dobrým kolektivem
Dlouhodobé uplatnění s možností profesního růstu a s možností podílet na zajímavých projektech

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno

Kategorien
Technik, Entwicklung - Technische Angestellte Elektro-und Energietechnik - Elektroniker

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Jan Petříček
Telefon: +420 725 475 371
E-mail: j.petricek@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden