Erstellen Sie Ihr Konto

ELEKTROMONTÉR

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Plzeňský kraj
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

elektromontážní práce na rozvodnách a jiných elektro-energetických zařízeních
práce spojené se servisem a údržbou elektrických zařízení nn, vn, vvn
práce jsou vykonávané v týdenním pracovním režimu tzn. pondělí až pátek (možno ve čtvrtek při napracování hodin)

VÁŠ PROFIL

SOU elektro
praxe nejlépe 2–5 let, (možno aktivní absolvent SOU elektro, který se chce v oboru dále rozvíjet)
odborná způsobilost v energetice vyhl. 50 § 5-6 – platná!
samostatnost, zodpovědnost, loajalita

NAŠE NABÍDKA

zodpovědná práce ve stabilní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení dle praktických zkušeností
příspěvek na důchodové pojištění
dovolená navíc, pracovní doba 37,5 h/týden
roční odměny, cestovní náhrady, příplatky, mimořádné odměny

Nástup:
dohodou

Místo práce:
Plzeň (zpravidla okolí Plzně, ale výjimečně se můžou vyskytnout i zakázky v rámci celé ČR)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň

Kategorien
Technik, Entwicklung - Technische Angestellte Elektro-und Energietechnik - Elektroniker

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Gabriela Fialová
Telefon: +420 724 902 405
E-mail: g.fialova@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden