Erstellen Sie Ihr Konto

VÝKONNÝ ŘEDITEL - Milevsko

Informationen über die Job-Position

Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Art der Beschäftigung: Vollzeit

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortlichkeiten
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

Vedení firmy - zodpovědnost za obchodní a zpracovatelské procesy
Zodpovědnost za chod pěti provozoven
Vytváření a podílení se na firemní a obchodní strategii
Řízení a dohled na vybrané projekty a úkoly

VÁŠ PROFIL

Praxe ve vedení lidí - manažerské dovednosti (nejlépe praxe ve výrobní společnosti)
Zkušenost na obdobné pozici (minimálně 3 roky)
Technická zdatnost využitelná v praxi (víc praktik, než teoretik)
AJ na dobré úrovni - potřeba vést obchodní jednání s partnery ze zahraničí
ŘP skup. B
BYDLIŠTĚ V MILEVSKU - podmínkou!!!

NAŠE NABÍDKA

Působnost v nejužším vedení společnosti
Možnost seberealizace, uplatnění nápadů a znalostí
Dobré finanční ohodnocení závislé na výkonu
Služební automobil, PC, telefon
Možnost stabilního zaměstnání u tradiční české firmy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Milevsko

Kategorien
Management - Geschäftsmanager

Kontakt

Firmenanschrift
Trenkwalder AG
Heřmanická 1648/5
71000, Slezská Ostrava
Tschechische Republik

Kontaktperson: Petra Hamerníková
Telefon: +420 730 190 508
E-mail: p.hamernikova@trenkwalder.com
Web: www.trenkwalder.cz
Lebenslauf senden